logo

AK Parti Bağcılar’da KONGRE heyecanı..

AK Parti Bağcılar İlçe Teşkilatı 9 Kasım 2014, Saat 12:00’de 5. Olağan Kongresi’ni Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda gerçekleştirecek. Hazırlıkların son sürat sürdüğü kongrede partililer #YeniTurkiyeYolundaBagcilar hashtagiyle birçok kitleye şimdiden ulaşmış durumda.

Kongreye Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati’ninde katılması bekleniyor. AK Parti Bağcılar, özellikle 2014 Mart yerel seçimlerinde en fazla oyu AK Partiye kazandırması ile isminden söz ettiren bir teşkilat.

Gelin hep birlikte AK Parti Bağcılar’ın dünden bugüne halka nasıl indiğini ve nasıl her yıl yükselen bir oy aldığını rakamlarla inceleyelim.

Ak Parti İlçe Teşkilatı ve partinin adayı Lokman Çağırıcı 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde 752 bin 250 nüfuslu Bağcılar’da, 443 bin 293 seçmenin, 242 bin 245 oyunu alarak Türkiye’deki AK Partili ilçe belediye başkan adayları arasında en fazla oyu alan bir belediye başkanı oldu.

Keza aynı şekilde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a da en çok oyu yine Bağcılar’da Ak Parti’ye gönül verenler tarafından geldi. Kadir Topbaş’a İstanbul’un ilçelerinden en çok oy toplam 251 bin 330 oy Bağcılar’dan geldi.

Sonuç olarak 2014 yerel seçimlerinde AK Partili Bağcılar Belediyesi, Bağcılar’da oyların % 57.20’sini aldı.

Ak Parti’ye gönül verenler vererek desteklerini birkez daha gösterdiler.

Ak Parti’ye oy verenler icraati tercih ediyor.

Bugün etrafımıza baktığımız zaman yeniden inşaa edilmiş yeni bir Türkiye görebiliyoruz.

AK Partili Belediyeler’in icraatları vatandaşlar tarafından izleniyor görülüyor.

Bağcılar’ın Ak Partili  ilçe teşkilatı ve Ak Partili Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’da ‘yaptığı icraatlarla’ oyunu yükselten partiler arasında.

 

İSMET ÖZTÜRK KİMDİR?

Mali Müşavir 1969 Malatya Doğumlu Bakırköy İmam Hatip Lisesi mezunu Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünü dereceyle bitirdi.

Aynı Üniversitede Sosyal Bilimler Enstitüsü Mali İktisat ana bilim dalında yüksek lisans çalışmalarına devam etti. Aynı zamanda gümrük müşavirliği B karnesi sahibi Çeşitli yurtiçi ve yurtdışı firmalarında yöneticilik ve müşavirlik yaptı. Üniversite yıllarında Milli Gençlik Vakfı bünyesinde gençlik çalışmalarının içinde bulundu.

Refah Partisi Bağcılar İlçe Teşkilatında çeştili kademelerde görev yaptı. Fazilet partisi Bağcılar İlçe Başkanlığında ilçe yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkan yardımcılığı görevlerini ifa etti. 5 Şubat 2011 tarhinde Ak Parti Bağcılar İlçe Başkanı olarak atandı. 29 Ocak 2012’de yapılan 4. Olağan ilçe kongresinde tekrar ilçe başkanlığı görevine seçildi.

1977 yılından beri Bağcılar’da ikamet etmekte. Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce ve Arapça bilmektedir.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
35676 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ