logo

Aykut Kaya dünya evine girdi

Bahçelievler’in ve bölgenin tanınan isimlerinden olan Gazete 365 İmtiyaz Sahibi Aykut Kaya, evlendi. Yoğun katılımın yaşandığı, her siyasi kesimden isimlerin şahitlik ettiği nikâh törenine; çok sayıda telgraf, çiçek ve çelenk de gönderildi.

 

Bahçelievler’in ve bölgenin tanınan isimlerinden olan Gazete 365’in İmtiyaz Sahibi Aykut Kaya, dünya evine girdi. Özdoğan Ailesi’nin kızı Nazlı Özdoğan ile evlenen Gazeteci Aykut Kaya’nın nikah ve düğün törenine; siyaset, bürokrasi, medya ve iş dünyasından da önemli isimler katıldı.

Salon Violet Balo ve Davet Salonu’nda; görkemli bir organizasyonla hayatlarını birleştiren genç çiftin nikâhını, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır kıydı. Renkli anların yaşandığı nikah töreninde; genç çiftin şahitliğini ise AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Ramazan Açıkgöz, CHP Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik, MHP Bahçelievler İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Canpolat, Saadet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Yaşar Avcı, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı ve Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Selami Aykut yaptı.

CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan ve eşi Zeytinburnu eski Belediye Başkanı Adil Emecan’ın da icabet ettiği nikâh törenine, yoğun programlarından dolayı katılamayan birçok isim ise telgraf, çiçek ve çelenk gönderdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birçok siyasi ismin de telgrafının okunduğu düğün; Ordulu ve Ağrılı ailelerin yöresel oyunlarıyla renklendi.

BAŞKAN BAHADIR GAZETECİ KAYA’YI TERLETTİ
Genç çiftin nikah anı da keyifli anlara sahne oldu. Nikâhı kıyan Başkan Hakan Bahadır, mutlu ve heyecanlı genç çifti esprili soruları2019/09/2019-09-25-03-40-26_3.jpgyla terletti, salondakileri güldürdü. Şahitleri işaret ederek, nikahın Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı’nı bir araya getirerek, Türkiye İttifakı’nı oluşturduğunu söyleyen Başkan Bahadır, evlilik cüzdanını vermeden önce özellikle sorularıyla Gazeteci Aykut Kaya’yı sıkıştırdı. İlk olarak geline; “Zor bir meslektir. Bir gazeteci ile evlenmeye kararlı mısınız?” diye soran Bahadır, ardından damat Kaya’yı soru yağmuruna tuttu. Gazeteci kimliği ile siyasileri çok sıkıştıran Kaya’yı sıkıştırma sırasının kendisine geldiğini ifade eden Bahadır, daha sonra evlilik cüzdanını çifte2019/09/2019-09-25-03-40-24.jpgtakdim etmek üzere AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Açıkgöz’e verdi. Başkan Açıkgöz de genç çifte bir ömür saadet dileyerek, evlilik cüzdanını gelin Nazlı Kaya’ya verdi.

Görkemli nikah ve düğün töreni; ilk dans, pasta kesimi, takı merasimi ve eğlencenin ardından çekilen aile fotoğraflarıyla sona erdi.

Gazete Bağcılar ailesi olarak bizde gazeteci arkadaşımıza ve müstakbel eşine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

GAZETE BAĞCILAR

Etiketler:
Share
27871 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ