logo

Seyfullah Şahinoğlu gövde gösterisi yaptı

 

Bağcılar’dan adaylığını ilk açıklayan o oldu..

 

CHP 3. Bölge Milletvekili Aday Adayı Siyasetçi-İlahiyatçı Seyfullah Şahinoğlu gövde gösterisi yaptı.

 

Yoğun katılımlı bir basın toplantısıyla adaylığını açıkladı.

 

Bağcılar’ın yakından tanıdığı siyasetçi-İlahiyatçı Seyfullah Şahinoğlu 7 Haziran’ da yapılacak olan genel seçimlerinde CHP’den aday adayı olduğunu açıkladı. Parti binasında gerçekleşen açıklamaya “Herkesimden insanın ilgisi ve desteğinin olması” dikkat çekti. Bağcılarlı siyasetçi ve ilahiyatçı Seyfullah Şahinoğlu CHP’den 3. Bölge aday adaylığını önce yerel gazetecilere veridiği kahvaltılı bir basın toplantısıyla soru-cevap şeklinde ‘neden aday olduğunu’ anlatarak basının sorularını yanıtladı. Ardından aday aday olduğu partisini CHP Bağcılar İlçe Teşkilat’ında partililerin, esnafların, derneklerin ve Şahinoğlu’nun sevenleri tarafından büyük bir tezahürat eşliğinde CHP Bağcılar İlçe Teşkilatı’nda açıkladı.

Bağcılar’da büyüdüm

Gazete Bağcılar’ın da takip ettiği o toplantıda konuşan CHP’nin 3. Bölge Aday Adayı Seyfullah Şahin şöyle konuştu “ Öncelikle saygı değer mısafirlerim ve dostlarım hepiniz hoşgeldiniz ve hepinizi gönülden, yürekten selamlıyorum. Bugün CHP Bağcılar İlçe Teşkilatı’na gelerek aday adaylığımı Sayın İlçe Başkanımız Murat Sönmez ve çok kıymetli partililerimizin huzurunda açıklıyorum. Ben Seyfullah Şahinoğlu, Bağcılar’ın çocuğuyum, Bağcılar’da büyüdüm ve her anım her saniyem Bağcılar’da geçiyor. Bugün aday adaylığı başvurusu yapıyorum ama bildiğiniz gibi genel seçimler olacak gibi ve bende seçilecek gibi tüm gücümle gece gündüz çalışıyorum. Kim kazanırsa kim seçilirse seçilsin önemli olan Türkiye için CHP’nin kazanması ve iktidara yürümesidir. Bu uğurda Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun vizyonunu, bakış açısını kendime örnek alıyor ve onu uyguluyorum.” dedi

Türkiye’de değişim vakti gelmiştir

Şahinoğlu açıklamasını şöyle sürdürdü “Türkiye’de değişim vakti gelmiştir. Sadece sloganla, lafla değil.. Adı adım heryeri gezerek, halkın sorunlarına inerek partimiz CHP’yi daha iyi anlatarak yola çıktık ve uğurda kazanacağımıza zafere inanıyorum.. An itibariyle evlerimizde ateş gibi yanan İşsizlik sorunu var. Beş milyon insan işisiz üç kişiyle çarparsanız on beş milyon demektir.İnsanlar açlık sınırnda yaşıyor ve geleceğe umutsuz bakıyor. İşte ben işsiz arkadaşlarımın derdine derman olacak güzel bir yarın için, yoksulluğu durdurmak için CHP’den aday adayıyım. Zira yaşadığımız ilçe yoksulluk sınırında olan bir ilçe bunu bizzat ziyaret ederek görüyorum yaşıyorum ve diyorum ki çözüm için Kemal Kılıçdaroğlu Liderliğinde CHP’dir. CHP’nin sosyal adaleti savunan, gelir adaletsizliğinin karşısında olan, bu ülkede aynı zamanda sigortası olan bir parti olduğunu savunan Seyfullah Şahinoğlu “CHP iktidarına her zamankinden en fazla ihtiyaç olduğumuz hem de tek başına iktidar olduğumuz bir döneme ihtiyacımız vardır. Böyle bir dönemde bize aday adaylığı noktasında karar vermemizde destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Aday adayı olan bütün arkadaşlarım yol arkadaşlarımızdır. Onlara da başarılar diliyorum” dedi

SEYFULLAH ŞAHİNOĞLU KİMDİR?
1968 Samsun doğumlu olan Seyfullah Şahinoğlu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Kırklareli İmam Hatip Lisesi’ni okul birincisi olarak tamamlayan Şahinoğlu, daha sonra Boğaziçi Üniversitesi iş idaresini bitirdi İlahiyat Fakültesi’nde de okuyan Şahinoğlu, büyük şirketlerde üst düzey yöneticilik yaptı ve şimdi ise ticaretle uğraşıyor.
Şahinoğlu, siyasi hayatı İlahiyat Fakültesi’nde kulüp başkanı olduğu zaman merhum Aydın Menderes’in olduğu bir toplantıya katılmasıyla başladı. Daha sonra Refah Partisi, Saadet Partisi ve AK Parti kadrolarıyla çalışan Şahinoğlu, Abdüllatif Şener’in kurduğu Türkiye Partisi’nde kurucu ilçe başkanlığı yaptı. Partinin kapanmasının ardından da 4 Nisan 2011’de Türkiye Partisi’nden 12’ye yakın ilçe başkanıyla beraber, Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı.
Şahinoğlu, 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde CHP’den Bağcılar Belediye Başkan Aday Adayı oldu. 2 Çocuk babası olan Şahinoğlu, İngilizce, arapça ve rusça dillerini bilmektedir.

HABER VE FOTOĞRAFLAR: AŞKIN ÇELİKTÜRK/ GAZETE BAĞCILAR

ÖNCE GAZETECİLERE AÇIKLAMIŞTI.. İŞTE SEYFULLAH ŞAHİNOĞLU’NUN GAZETECİLERLE BULUŞMASI

 

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN..

 

 

 

ÖNEMLİ NOT: Haberlerimizi lütfen kopyala yapıştır yöntemiyle sözde gazetecilik yapıyoruz diye lütfen emek hırsızlığı yaparak kullanmayınız.

Etiketler: » » » » »
Share
6685 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ