logo

Bağcılar’ın yeni Emniyet Müdürü Hasan Demirbağ Gazete Bağcılar’a konuştu

Bağcılar halkının huzuru ve güvenliği için varız

Gazete Bağcılar’ın kurucusu Volkan Çeliktürk, Bağcılar’ın yeni Emniyet Müdürü Hasan Demirbağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Bağcılar halkının huzuru ve güvenliği için çalıştıklarını belirten Demirbağ, “Uyuşturucu ile mücadale kapsamında operasyonlarımızı sürdürüyoruz. Okul önlerinde seyyar satıcıların olmaması için uygulama yapıyoruz, ayrıca okul servislerine trafik timlerimiz ve dolmuşlara da sivil timlerimizle sıkı denetim yapıyoruz” dedi.

NERELERDE GÖREV YAPTI
Geçtiğimiz aylarda Bağcılar ‘ın yeni Emniyet Müdürü olan Hasan Demirbağ’ı Gazete Bağcılar Ailesi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. 3 yıl Ardahan ve 18 yıl İstanbul’da görev yapan, Elazığlı olan evli ve bir çocuk babası Demirbağ ile göreve başladığı 2 ay gibi kısa sürede yaptığı çalışmaları da konuşma fırsatı bulduk.

OKUL SERVİSLERİNE VE DOLMUŞLARA SIKI DENETİM

Demirbağ “Seyyar satıcıların okul önlerinde olmasını engelliyoruz ve bu noktada düzenli uygulama yapıyoruz. İki yaya trafik timi ile trafiğin denetleme ve düzenlemesine yardımcı oluyoruz. Öğrencilerin huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla okul servislerine yönelik denetimlere devam ediyoruz. Ayrıca dolmuş minibüslerde de denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz ve en önemlisi minibüslerde olan cep hırsızlığına da karşı sivil timlerimiz görev başında. Ben burdan tüm emniyet mensupu arkadaşlarımıza üstün gayretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunarken, yeni yılda mevcut personel sayımız daha da artarak Bağcılar’ın asayişi için özveriyle çalışmaya hep birlikte devam edeceğiz” dedi.

MUHTAR ZİYARETLERİYLE DİKKAT ÇEKTİ!

Muhtar ziyaretleriyle dikkat çeken Bağcılar Emniyet Müdürü Hasan Demirbağ, “Bağcılar’daki pazar yerlerimizde yan kesicilik olaylarına karşı sivil personelimizle tedbirler aldırıyoruz. Ayrıca göreve gelir gelmez değerli muhtarlarımıza ziyaretler yaparak mahallelerimizle ilgili asayiş konularında görüş-alışverişlerinde bulunuyoruz. Öte yandan bizlere desteklerini esirgemeyen değerli Bağcılar halkına buradan teşekkür ediyorum. Polislerimiz halkımızın can güvenliği ve emniyeti konusunda canla başla çalışmaya devam edecek” dedi.

Uyuşturucu ile mücadele önemli

Bağcılar’ın yeni Emniyet Müdürü Hasan Demirbağ, “Gümüzün en büyük sorunlarından biri de uyuşturucu ve ona benzer maddelerle mücadeledir. Biz de emniyet olarak bu konuda hassas davranıyor ve çok sayıda uyuşturucu ele geçirerek suçluları adalete teslim ediyoruz. Sadece uyuşturucu değil elbette. Öyle ki geçen ay bir ton kaçak tütün ele geçirken yine aynı şekilde çok sayıda ruhsatsız tabanca ele geçirdik. Gerek sivil gerekse de resmi üniformalı mensuplarımız GBT sorgulaması gibi bir çok alanda asayiş uygulamalarını da düzenli olarak yerine getirmektedir.

4. Karakol geliyor

Son çalışmaları yapılan Yüzyıl’da 4. Karakolumuzun açılışını önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğiz. Bu noktada Bağcılar Emniyet Müdürlüğü’ne her türlü desteklerini esirgemeyen Bağcılar Kaymakamımız Sayın Mustafa Eldivan’a ve Bağcılar Belediye Başkanımız Sayın Lokman Çağırıcı’ya birkez daha aracılığınızla teşekkür ediyorum.

GAZETE BAĞCILAR

 

Etiketler: » » » »
Share
30840 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ