logo

Millet İttifakı’nın Adayı CHP’li Ekrem İmamoğlu Bağcılar’da konuştu

Millet İttifakı’nın CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Bağcılar’da seçim çalışmaları gerçekleştirdi. Bağcılar sokaklarında vatandaşların elini sıkan ve onlarla sohbet eden Ekrem İmamoğlu, esnafları da ziyaret ederek sohbet etti.

 

CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, CHP Bağcılar İlçe Başkanı Murat Sönmez ve İYİ Parti Bağcılar İlçe Başkanı Gökhan Yiğit’in de eşlik ettiği heyet hep birlikte Bağcılar Şoförler Odası Başkanı Mustafa Nuhoğlu’nu ziyaret etti. İmamoğlu burada yaptığı açıklamada “Şoför esnafı dostlarımla bugün bir araya geldim. Dertleştik ve söz verdim: Merak ettikleri her soruya yanıtımı seçimlerden önce duyacaklar” dedi.

ÇAĞIRICI’YA TEŞEKKÜR

Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi’nde partililerle buluşan Ekrem İmamoğlu “Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’ya bu salonu bize tahsis ettiği için teşekkür ediyorum. Her ilçenin hizmetlerden eşit faydalandığı bir İstanbul hedefiyle her mahalleye dokunacağız. Yurttaşları dinleyerek çözümleri beraber bulacağız” dedi. Ekrem İmamoğlu, yaptığı değerlendirmede; “Bağcılar’a 90’lı yılların başından beri gelirim. Aradan geçen yıllar Bağcılar’da kişi başı yeşil alanı 1 metrekarenin bile altına düşürdü.  Bugün Bağcılar’ın sokaklarında, caddelerinde sevgiyle karşılandığım, Bağcılar için de 1 Nisan 2019’da yeni bir dönem başlayacak” ifadelerini kullandı.

SALON KÜÇÜK OLUNCA PARTİLİLER DIŞARIDA KALDI

Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi’nin küçük olması dolayısıyla Ekrem İmamoğlu’nu dinlemeye gelen partililer salona sığmadı ve çoğu partililer Ekrem İmamoğlu’nun konuşmasını dinleyemedi.  Partililere sunum şeklinde hedeflerini anlatan İmamoğlu  Yolculuğumuzun sonunda kazanan hem İstanbul hem de İstanbullular olacak. İstanbul’u akıl, sağduyu ve toplumsal uzlaşı ile hep birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.
Sözleri sık sık salondaki coşkulu kalabalığın sloganlarıyla kesilen İmamoğlu, hedeflerini şu 5 ana başlık altında anlattı: İstanbul’un ulaşım ve trafik sorununu çözmek, İstanbul’daki kent yoksulluğu ile mücadele etmek ve pahalı yaşamı ucuzlatmak, İstanbul’da doğru kentsel planlama ile çevre, imar ve deprem sorunlarını çözmek, İstanbul’un işsizlik sorununu çözmek, yeni ekonomi ve yaratıcı endüstriler için İstanbul’u bir çekim merkezine dönüştürmek, İstanbul’un yaşam kalitesini yükseltmek, kültür, sanat ve spor faaliyetlerini, İstanbul’un tamamına duyurmak şeklinde sıraladı. GAZETE BAĞCILAR

 

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
4639 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ