logo

Sarıgül Bağcılar’a geldi…

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Bağcılar ilçe teşkilatını ve TDH Bağcılar’ı ziyaret ederek seçim startını verdi.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Bağcılar ve Esenler İlçe teşkilatlarını ziyaret ederek seçim startını verdi. Sarıgül ilk olarak Esenler ilçe teşkilatını ziyaret etti. CHP Esenler İlçe Başkanı Halil Özden ile görüşen Sarıgül, Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran kalabalığa da seslendi.

Sarıgül’ün ikinci durağı Bağcılar CHP İlçe teşkilatı oldu. Teşkilat önünde kendisini karşılayan vatandaşlara bir konuşma yapan Sarıgül, “Duvarda ‘Çare Sarıgül’ yazısını gördüm. Görüyorum ki bu meydanda ‘Çare Sarıgül’ diyorsunuz. Ben de size söz veriyorum o güzel ve umutlu bakışlarınızı boşa çıkarmayacağım. Adaylık kesinleşmediği için ön ziyaretler oluyor, adaylık kesinleştikten sonra meydanlar, sokaklar, evler ve işyerleri bir başka türlü olacak” dedi.

Seçim sürecinde çalmadık kapı bırakmayacaklarını söyleyen Sarıgül, “Ben bir yere geldiğim zaman bana karşı gözüküp benden sonra çalışmazsanız yutmam. Sizden ricam şu; AKP’ye oy veren kardeşlerimizle konuşacaksınız. Onların yüzde yirmisi bize oy vermeye hazır. Sakın AKP’li kardeşlerimize gitmemezlik yapmayacaksınız. Bize oy veren vatandaşlarımız pişman olmayacak’’ diye konuştu.

Mustafa Sarıgül’ün konuşması sıkça “Çare Sarıgül” sloganlarıyla kesildi. Konuşmanın sonunda Sarıgül’ün yeni seçim şarkısını vatandaşlarla birlikte söyledi.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’e siyasetçi Adnan Uygur’da eşlik etti.

HABERİN VİDEOLARI 

 

 

 

FOTOĞRAF VE VİDEOLAR: GAZETE BAĞCILAR

  

 NOT: KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.

Etiketler: » » » »
Share
3302 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ