logo

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı istifa etti

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, sağlık koşulları nedeniyle görevinden istifa ettiğini açıkladı. Başkan Çağırıcı, istifasını Twitter hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:

  “Gençliğimin ilk yıllarında itibaren siyaseten farklı kademelerde ülkeme ve milletime hizmet ettim. Görev yürüttüğüm tüm kademelerde “görev istenmez verilir şuuruyla” hareket ederek makama değil, hizmete talip oldum.

15 yıldır Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ve Bağcılar halkımızın teveccühleriyle, Bağcılar Belediye Başkanlığı görevini yürüttüm. Görevim boyunca, yol ve dava arkadaşlarım ile birlikte Bağcılar’ımızın yüce gönüllü insanlarına hizmet etmenin gurur ve heyecanını yaşadım.

Daha önce mevcut olan kalp sorunlarımın tekrarlanması sonucu beni çok sevdiğim Bağcılar halkına hizmetten alıkoyacağı gerekçesi ile karşı karşıya kaldım. Kıymetli hekimlerimiz ile yaptığımız istişareler neticesinde görevi bırakmam gerektiği kanaatine vardım. Dolayısıyla 13.04.2022 tarihi itibarıyla Bağcılar Belediye Başkanlığı görevinden istifa etme kararı aldım.

Hayatımın en verimli yıllarını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la yol arkadaşı olarak millete hizmet yolunda geçirmemizi nasip eden Rabbime şükrediyorum. Rabbim sağlık verdiği sürece, liderimin ve partimin yanında olacağım bilinmesini ister, tüm gönül dostlarımdan dua beklerim” dedi.  GAZETE BAĞCILAR

İŞTE BAŞKAN ÇAĞIRICI’NIN TWİTTER HESABINDAN YAPTIĞI O AÇIKLAMA

BAĞCILAR’A DAİR HABERLERİMİZDEN, HABERDAR OLMAK İÇİN LÜTFEN KANALIMIZA ABONE OLUN, SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI SİZ DE TAKİP EDİN.

Kanalımıza Ücretsiz Abone Olmak İçin lütfen alttaki linke tıklayınız.
https://www.youtube.com/c/gazetebagcilar

https://twitter.com/gazetebagcilar​​

https://www.facebook.com/bagcilargaze

https://www.instagram.com/gazetebagcilar

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1408 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ