logo

Bağcılar’da korkutan yangın… VİDEO HABER

İSTOÇ’ta bulunan geri dönüşüm tesisinde yangın çıktı. Yangın bir anda bütün tesisi kaplarken, gökyüzünü kapkara dumanlar sardı. Yangın söndürüldü, soğutma çalışmaları da uzun süre devam etti.

İSTOÇ’ta bulunan Bağcılar Belediyesi’ne ait Ambalaj ve Kağıt Atık Geri Dönüşüm Tesisi’nde saat 19.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Hürriyet’in haberine göre; alevlerin bir anda tesisi kapladığını gören görevliler itfaiyeye haber verdi. Yangına çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Önce tesisin bahçesinde bulunan kağıt balyalarında başlayan yangın kısa sürede büyüdü.

BAŞKAN ÇAĞIRICI: ÖLEN YA DA YARALANAN YOK
Uzun uğraşlar sonrası söndürülen ve soğutma çalışmaları yapılan yangınla ilgili bir açıklama yapan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Aylık 3 bin ton atığı geri dönüşüme kazandırdığımız Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma Tesisimizde, henüz belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. İtfaiye ekiplerimizin gayretiyle söndürülen yangında çok şükür yaralı veya can kaybımız yok. İnşallah tesisimizi tekrar kazandıracağız” ifadelerini kullandı.
Gazete Bağcılar Ailesi olarak biz de geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler: » »
Share
24251 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ