logo

Samsung’dan yılın en duygusal sürprizi’ni Bağcılar’da çekti.

Samsung Electronics Türkiye, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmeti “Samsung Duyan Eller”i hayata geçirdi. Bu projenin tanıtımı için de Leo Burnett imzalı duygusal bir kampanya hazırlandı. O tanıtım kampanyası Bağcılar Meydanı’nda çekildi.

Samsung Türkiye’den duygusal bir viral reklam geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşıldı. Ve insanlar arasında oldukça fazla bir paylaşım elde etti. O çalışmanın Bağcılar’da çekilmiş olması ise başka bir anlamlı oldu. İşitme engelli bir gence (Muharrem) engelsiz bir gün geçirmek için kolları sıvayan Samsung çalışanları, yaklaşık 1 ay süren titiz bir çalışma sonucunda muhteşem bir işe imza attı. Muharrem’in karşısına çıkan herkes işaret dilini biliyor ve ona o şekilde cevap veriyordu. Samsung işitme engelliler için hayata geçirdiği işaret dili ile çağrı merkezinin de tanıtımını oldukça başarılı bir reklam ile tanıtmış oldu.

Samsung’un tüketicilerin hayat kalitesini artıracak ürünler ve çözümler geliştirmeye verdiği önemin altını çizen Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung yeni çalışmalarıyla ilgili olarak, “Samsung olarak, teknoloji dünyasındaki inovasyonlarımızla insanlara ve toplumlara fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef, yeniliklerimizi ve hizmetlerimizi toplumun her kesimine ulaştırmayı da kapsıyor. Bu doğrultuda,Samsung  olarak işitme engelli kullanıcılarımızı da duyabileceğimiz ve onlarla iletişimimizdeki bariyerleri kaldıracak olan görüntülü çağrı merkezimiz ‘Samsung Duyan Eller’i hayata geçiriyoruz. İlerleyen dönemlerde, işitme engelli kullanıcılarımıza farklı alanlarda da hizmet ve destek sunmak için çalışıyor olacağız” dedi.

Kullanıcıların www.samsungduyaneller.com adresi üzerinden ulaşabileceği çağrı merkezi, işaret dili bilen yetkililer ile görüntülü görüşme imkanı sunuyor.

Leo Burnett İstanbul tarafından hazırlanan reklam filmi ise sosyal medyada çok konuşuldu. Reklam filminde, işaret dilini öğrenen katılımcılar Muharrem’in yabancılık hissetmemesi için gün içinde karşısına çıkarak, genç adamı şaşkına çevirdi ve gözyaşlarına boğdu.

Künye

Reklam Ajansı: Leo Burnett İstanbul
Yaratıcı Yönetmen: Emrah Akay, Oktar Akın
Yaratıcı Grup: Öykü Berberoğlu, Aren Selvioğlu, Deniz Çavdar, Sezgin Rızaoğlu, Ümit Şentürk
Ajans Başkan Yardımcısı: Roda Sezer
Müşteri İlişkileri: Meltem Gençkırlı, Gözde Attila
Stratejik Planlama: İsmail Seval, Berkant Avcı
Ajans Prodüktörü: Sevinç Öktem, Erman Karahisarlı
Yapım Şirketi: Dinamo İstanbul
Yönetmen: Kuntay Alpman

 

Samsung’dan yılın en duygusal sürprizi'ni Bağcılar'da çekti., 10.0 out of 10 based on 1 rating

Etiketler: » » » »
Share
41922 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ