logo

17 yıllık tecrübesiyle Cevher Koleji Bahçelievler’de

1999 yılında Farklı Kadro Dersanesi adıyla eğitim- öğretim sektörüne başarılı bir şekilde giriş yapan, 17 yıllık tecrübesi ve güçlü kadrosoyla 6. kurumu olan Cevher Koleji artık Bahçelievlerde.

Kurumsal İltişim Müdürü Fatih Avcı Gazete Bağcılar’a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Cevher koleji eğitim alanında kazandırmış olduğu niteliklere, özgüveni yüksek, misyonuna bağlı nesiller yetiştirerek; bölgesinde eğitim-öğretimin liderliğini yapmayı vizyon edinmiştir

Bahçelievler de Merkezi konumda olan Bahçelievler Mahallesi’nde açılan okulumuz butik okul konsepti, 16 kişilik sınıfları, Olimpiyat yarışmalarında ödül almış  öğrencileriyle ve güçlü  eğitim-öğretim kadrosu  ile 2016/2017 eğitim öğretim yılına hazırdır.

 

ÖĞRENCİLERİ VE VELİLERİ OKULUMUZA DAVET EDİYORUM

 

Akademik başarıyı ön planda tutan eğitim anlayışımızla  velilerimize ve öğrencilerimize 5 ve 6. sınıflara İngilizce ağırlıkta olup, 7 ve 8. sınıflara TEOG ağırlıklı bir ders programı ve çalışma sunuyoruz. Resmi ders programı haricinde öğrencilerimize haftalık 14 saat etüt programı uyguluyoruz. dolayısıyla öğrencilerimiz ikinci bir desteğe ve kursa ihtiyacı kalmıyor. Tüm velilerimizi ve öğrencilerimizi şehrin merkezinde Bahçelievler’de bulunan Cevher Koleji’ne davet ediyorum” dedi.

Adres: Bahçelievler, Hacer Hanım Sk. No:9, 34180 Bahçelievler/İstanbul

GAZETE BAĞCILAR

FOTOĞRAFLAR İÇİN LÜTFEN FOTOĞRAFLARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ…

 

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
37971 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ